جمعیت هلال احمر استان کردستان

پنجشنبه 09 بهمن 1399

تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان از جمعیت هلال احمر استان در حمایت از کادر درمان و مدافعان سلامت

تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان از جمعیت هلال احمر استان در حمایت از کادر درمان و مدافعان سلامت

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان ؛ دکتر رضاعی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور در جمع پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر گفت : دانشگاه علوم پزشکی قدردان زحمات جمعیت هلال احمر استان کردستان وحمایت های بی دریغ آنها از کادر بهداشت و درمان است .

وی افزود : از آنجایی که کادر بهداشت و درمان استان کردستان در شرایط سختی به سر برده و فشار زیادی را متحمل می شوند ، فراخوان پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر به استان کردستان می تواند تنفسی را برای این عزیزان ایجاد کند و کمک بسیار بزرگ و ارزشمندی است .

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان خاطرنشان کرد : از زحمات و دلسوزیی بسیار خالصانه جناب آقای دکتر جلالی مدیرعامل هلال احمر استان صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم با همیاری هلال احمر وسایر دستگاه ها بتوانیم از شرایط بحرانی عبور کرده و کرونا را شکست دهیم .

دکتر جلالی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نیز ارائه خدمات داوطلبانه جامعه پزشکی را در کنار جمعیت هلال احمر همواره و مخصوصاً در حوادث بزرگ بسیار ارزشمند ، موثر و چشم گیر عنوان کرد و افزود : شما پزشکان و پرستاران عزیز در این روزها حکم همان رزمندگانی را دارید که در میدان جنگ و دفاع از میهن اسلامی ، به زمینی پر از مین وارد میشدند و نمی دانستند که در قدم بعد ، چه چیزی انتظارشان را می کشد .

وی در ادامه گفت : کرونا ویروس خطرناکی است و شما آن خطر را به جان خریده اید تا برای مردم ایران اسلامی سلامتی را به ارمغان آورید .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در پایان از حضور ارزشمند پزشکان و پرستاران داوطلب جمعیت هلال احمر در استان کردستان جهت کمک به کادر درمانی و مدافعان سلامت تقدیر و تشکر کرد .

مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *