جمعیت هلال احمر استان کردستان

پنجشنبه 09 بهمن 1399

دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان با فرمانده سپاه پاسداران استان

دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان با فرمانده سپاه پاسداران استان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان ؛ صبح امروز مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان به همراه معاونین خود با فرمانده سپاه پاسداران استان دیدار کرد .

دکتر پیام جلالی در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته بسیج ، گزارشی از فعالیت‌های جمعیت هلال احمر استان در خصوص مقابله با ویروس کرونا و تهیه‌ی بسته‌های معیشتی، امدادرسانی در حوادث مترقبه و غیرمترقبه، برگزاری کلاس‌های امداد و نجات و همچنین فعالیت‌های پایگاه بسیج هلال احمر استان گزارشی را ارائه نمود .

وی در ادامه افزود : جمعیت هلال احمر استان در کنار نیروهای سپاه بسیج در طرح غربالگری و طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خدمات ارزشمندی را ارائه نموده که امیدواریم هرچه زودتر از این وضعیت بحرانی عبور نماییم .

در ادامه این دیدار، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه پاسداران استان کردستان گفت : ارتباط بین بسیج ، سپاه و هلال احمر به زمان ۸ سال دفاع مقدس برمیگردد ، در آن زمان نیروهای جمعیت هلال احمر پا به پای نیروهای سپاه و بسیج حضور داشتند و در دفاع از میهن اسلامی نقش موثری داشتند .

وی افزود : امروز هم همچون گذشته نیروهای مومن و مخلص جمعیت هلال احمر با توانمندی بالایی که دارند در کنار بسیج و سپاه فعالیت های بسیار چشم گیری را در حوادث مختلف ارائه می نمایند .

فرمانده سپاه پاسداران استان کردستان خاطرنشان کرد : جمعیت هلال احمر استان در بحث کرونا و طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز با انگیزه و روحیه جهادی تمام توان خود را برای مهار و از بین بردن ویروس کرونا به کار گرفته اند .

سردار حسینی در پایان گفت : امیدواریم با تلاش همه دستگاه ها و مردم عزیز هرچه زودتر شاهد از بین رفتن ویروس کرونا باشیم .

مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *