جمعیت هلال احمر استان کردستان

شنبه 03 آبان 1399
مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان در دیدار با فرماندار شهرستان قروه تاکید کرد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان در دیدار با فرماندار شهرستان قروه تاکید کرد:ضرورت ارتقاء آموزشهای همگانی در راستای مقابله با حوادث طبیع و غیر طبیعی

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان در دیدار با فرماندار شهرستان  قروه تاکید کرد:

ضرورت ارتقاء آموزشهای همگانی در راستای مقابله با حوادث طبیع و غیر طبیعی

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان در دیدار با فرماندار شهرستان قروه بر ضرورت ارتقاء آموزشهای همگانی در راستای مقابله با حوادث طبیعی و غیر طبیعی تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان کردستان، دکتر پیام جلالی   در این نشست  ضمن تقدیر از تلاشها و اقدامات ارزشمند پیشگیرانه کلیه ارگانها و نهادهای سطح شهرستان قروه  در خصوص کرونا ، خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر کردستان در موضوع کرونا ، بعنوان یک نهاد نوعدوست همواره در کنار مردم ،متعهد به انجام فعالیتهای داوطلبانه پیشگیرانه بوده است .

جلالی در ادامه به  فعالیتهای  متنوع جمعیت هلال احمراستان در خصوص پیشگیری از شیوع کرونا شامل ،  راه اندازی کارگاههای تولید ماسک و دستکش داوطلبانه ، توزیع مواد ضدعفونی و گندزدایی محله ها و مناطق شهری در کلیه استان ، توزیع بسته های حمایتی  و معیشتی بین نیازمندان ، برگزاری کلاسها و کارگاههای آموزشی الکترونیکی و ازراه دور و ...اشاره کرد و گفت : تازمان ریشه کن شدن ویروس کرونا ، جمعیت هلال احمر کردستان با تمام تعهد و توان خود به انجام فعالیتهای انساندوستانه می پردازد  .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان  در ادامه نشست ،   بر تقویت و ارتقاء  بیش از پیش آموزشهای همگانی صحه گذاشت و ابراز امیدواری نمودکه با نهادینه نمودن  آموزشهای همگانی ، مردم بتوانند به بهترین شکل ممکن با سوانح احتمالی مقابله کنند ، به گونه ای که شاهد کمترین خسارت جانی و مالی باشیم .

حسین الماسی فرماندار شهرستان قروه نیز در این دیدار به تعامل و هماهنگی قابل تحسین دستگاههای اجرایی شهرستان قروه در خصوص اقدامات مبازره با کرونا اشاره کرد و گفت : جمعیت هلال احمر شهرستان قروه از دستگاههای پابه کار در این موضوع بوده و منشا اقدامات ارزشمندی در این زمینه بوده است .

الماسی در ادامه به تحسین جمعیت هلال حمر بعنوان یک دستگاه بدون حاشیه و فارغ از جهت گیریهای سیاسی اشاره کرد و گفت : این نهاد انساندوست همواره از جایگاه ویژه ای در بین مردم برخوردار بوده و تمام تلاش خود را در جهت خدمت به مردم بکار گرفته است .

فرماندار شهرستان قروه نیز بر اهمیت بحث آموزش و نهادینه شدن آن در شهرستان تاکید کرد و گفت : رمز مقابله با حوادث در هر جامعه ای ، ارتقاء سطح آموزشهای همگانی است .

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان در خاتمه بر ادامه تعامل و همکاری بین دستگاههای اجرایی تاکید نموده و از حمایتهای فرمانداری شهرستان از فعالیتهای انساندوستانه جمعیت هلال احمر تقدیر و تشکر نمود .

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *