جمعیت هلال احمر استان کردستان

یکشنبه 09 آذر 1399

آغاز مرحله چهارم توزیع ماسک و محلول ضد عفونی کننده دست در بین کارکنان و امدادگران هلال احمر استان کردستان

آغاز مرحله چهارم توزیع ماسک و محلول ضد عفونی کننده دست در بین کارکنان و امدادگران هلال احمر استان کردستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان ؛ دکتر جلالی مدیرعامل این جمعیت از آغاز مرحله چهارم توزیع ماسک و محلول ضدعفونی کننده دست در بین کارکنان و امدادگران خبر داد .

وی افزود : جمعیت هلال احمر به منظور حفظ سلامت کارکنان و امدادگران و پیشگیری از ابتلای این عزیزان به ویروس کرونا اقدام به توزیع ماسک و محلول ضد عفونی کننده دست در بین آنها می نماید .

دکتر جلالی خاطر نشان : این اقلام با همت معاونت منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت استان در ۴ مرحله و هر مرحله بالغ بر ۱۳ هزار عدد ماسک و محلول ضدعفونی کننده دست در بین کارکنان و امدادگران توزیع ، که از این میان ۳۳۰۰ عدد در بین ۱۱ پایگاه امداد و نجات ، تیم واکنش سریع و اپراتور های ۱۱۲ Eoc توزیع گردیده است .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان با اشاره به آغاز مرحله چهارم توزیع ماسک و محلول ضدعفونی کننده دست افزود : با توجه به اینکه امدادگران عزیز ما در پایگاه های امداد و نجات و کارکنان شریف ما نیز در داروخانه و مراکز بهداشتی درمانی جمعیت هلال احمر استان بیشتر در معرض خطر قرار دارند ، این سهمیه را به میزان دوبرابر دریافت خواهند کرد .

دکتر جلالی ادامه داد : نحوه توزیع اقلام فوق با توجه به دستورالعمل و طرح تقسیم کشوری سازمان امداد و نجات بوده و مسئولیت توزیع در شهرستان ها نیز بر عهده رییس شعبه می باشد .

مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *