جمعیت هلال احمر استان کردستان

شنبه 03 آبان 1399

باشگاه ورزشی جمعیت هلال احمراستان کردستان راه اندازی می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان از راه اندازی باشگاه ورزشی جمعیت هلال احمراستان کردستان ویژه اعضاء جوانان ، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر خبرداد .

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر ، دکترپیام جلالی از تاسیس باشگاه ورزشی در رشته های مختلف ورزشی بمنظور افزایش نشاط اجتماعی و ارتقاء روحیه سلامت و ورزشی عموم جامعه خبرداد .

دکترپیام جلالی درادامه گفت : با توجه به اینکه یکی از رسالتهای اصلی جمعیت هلال احمر ، تلاش در جهت تامین سلامت انسانها بوده ، در این راستا جمعیت هلال احمر بمنظور تحقق این اصل و رسالت ، در کنار سایر خدمات سلامت و پزشکی و اجتماعی به آحاد جامعه ، این بار در صدد تشکیل و راه اندازی یک باشگاه ورزشی متشکل از رشته های مختلف ورزشی است .

جلالی افزود : فراخوان تشکیل باشگاه ورزشی صادر گردیده و از کلیه اعضاء جوانان ، داوطلبان و امدادگرامن متقاضی در این زمینه دعوت بعمل آمده که نظرات و ایده های خود را به حوزه معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمراستان ارائه نمایند .

دکتر پیام جلالی ابراز امیدواری کرد که با راه اندازی باشگاه ورزشی ، روحیه شور و نشاط به جوانان و داوطلبان تزریق گردیده  تا بیش از پیش شاهد فعالیتهای پرشور انساندوستانه از سوی اعضاء جمعیت هلال احمراستان کردستان باشیم .

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *