جمعیت هلال احمر استان کردستان

پنجشنبه 09 بهمن 1399

برگزاری جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان کردستان در راستای اجرای طرح آمران سلامت

برگزاری جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان کردستان در راستای اجرای طرح آمران سلامت

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان ؛ صبح امروز جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان کردستان با دستور کار اجرای طرح آمران سلامت در محل دفتر مدیرعامل برگزار شد .

دکتر جلالی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان ضمن تاکید بر اجرای صحیح و جدی طرح آمران سلامت گفت : با لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و دستور فوری دبیرکل محترم جمعیت هلال احمر ، طرح آمران سلامت ، در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، با هدف ارائه توصیه های لازم به هموطنان و آن هم با استفاده از ظرفیت اعضای جوانان و داوطلبان تصویب گردیده است

. وی افزود : از کلیه همکاران ، اعضای جوانان و داوطلبان شرکت کننده در این طرح انتظار می رود با نهایت جدیت با حضور در معابر پر تردد ، ضمن ارائه آموزش نکات بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، هموطنانی که بدون رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله عدم استفاده از ماسک، نسبت به تردد در سطح معابر اقدام کرده را به رعایت پروتکل ها و همچنین احترام به سلامت دیگر هموطنان ارشاد نمایند.

دکتر جلالی نظارت صحیح بر اجرای این طرح را از وظایف معاونین و روسای شعب دانست و ادامه داد : امیدواریم با همکاری مردم عزیز و با فرهنگ استان کردستان و با اجرای این طرح ، از وضعیت نگران کننده شیوع ویروس کرونا، با کمترین مورد ابتلا عبور کنیم .

در پایان جلسه نیز پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء مصوباتی در راستای اجرای طرح آمران سلامت تصویب گردید .

مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *