جمعیت هلال احمر استان کردستان

پنجشنبه 09 بهمن 1399
دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان

دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان

در نشست مشترک مدیر عامل جمعیت هلال احمر با مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان ، بر استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ملی در فرهنگ سازی ماموریت های امدادی، آموزشی و بشردوستانه جمعیت تاکید شد .

دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان / تاکید بر استفاده از ظرفیت رسانه ملی در فرهنگ سازی ماموریت های امدادی، آموزشی و بشردوستانه هلال احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ دکتر پیام جلالی مدیر عامل این جمعیت در دیدار با جعفر عبدالملکی مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان گفت: رسانه ملی تاثیر عمده ای در آشنایی عموم جامعه با وظایف اصلی و ماموریت های خطیر بزرگترین سازمان امدادی و بشردوستانه کشور دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردادستان در پایان از همراهی و همکاری ارزنده صدا و سیمای مرکز کردستان با جمعیت هلال احمر در ترویج فرهنگ داوطلبی و نوع دوستی قدردانی کرد.

عبدلملکی مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان نیز خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر را بسیار ارزشمند عنوان کرد و افزود : جمعیت هلال احمر در پیشگیری و کنترل ویروس کرونا نقش بسیار مهمی داشته که جای تقدیر و تشکر دارد .

مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *