جمعیت هلال احمر استان کردستان

یکشنبه 09 آذر 1399

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان از تقویت ناوگان امدادی و تجهیزات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خبر داد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان از تقویت ناوگان امدادی و تجهیزات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان دکتر جلالی گفت: تجهیزات امدادی قابل توجهی از سوی سازمان امداد و نجات به جمعیت هلال احمر استان برای مقابله با حوادث اختصاص یافته است .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان با قدردانی از رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات در راستای اختصاص این تجهیزات به هلال احمر استان کردستان گفت : هم اکنون جمعیت استان کردستان در وضعیت بسیار مطلوبی از تجهیزات برای مقابله با حوادث احتمالی قرار دارد .

وی خاطرنشان کرد :توسعه امكانات و تجهيزات جمعيت هلال احمر استان كردستان در راستاي خدمت به مردم طي چند سال اخير در دستور كار قرار گرفته بود که با پیگیری های فراوان و حمايت جمعیت مركز قدم هاي بسیار خوبي در اين راستا برداشته شد و ما درحال حاضر آمادگی کامل را برای مقابله با حوادث احتمالی داریم .

دکتر جلالی ارزش ریالی تجهیزات امدادی اختصاص یافته به جمعیت هلال احمر استان را ۱۶ میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: این خودرو ها مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات و امکانات تخصصی امداد و نجات روز دنیاست و نجاتگران و امدادگران آموزش‌دیده استان کاملاً با آن آشنا هستند و توانایی استفاده از آن را در عملیات‌ها دارند.

وی همچنین از اختصاص یک فروند بالگرد به جمعیت هلال احمر استان کردستان و استقرار آن در آشیانه هلال احمر درطی روزهای آینده خبر داد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان از حمایت استاندار و معاونت عمرانی استان کردستان در راستای تحویل بالگرد به جمعیت هلال احمر استان تشکرو قدردانی کرد.

دکتر جلالی در پایان افزود : هموطنان عزیز در صورت بروز هرگونه حادثه ای می توانند با شماره ملی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن از خدمات این جمعیت بهره مند شوند .

مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *