جمعیت هلال احمر استان کردستان

شنبه 03 آبان 1399

اعضاء هیات مدیره و بازرسان جمعیت جمعیت هلال احمر کردستان انتخاب شدند

صبح امروز مرحله دوم پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمراستان کردستان با حضور  راه یافتگان به مجمع استانی همزمان با سراسر کشور و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد .

دکترپیام جلالی در ابتدای این  مراسم گفت :  انتخابات  جمعیت هلال احمر تبلور و تجلی اصل مردمی بودن  جمعیت هلال احمر بوده که طی آن داوطلبانی از جنس مردم بر اساس رای مردم انتخاب شده و سیاستهای کلی جمعیت هلال احمر بعنوان یک نهاد مردمی و انساندوست را تعیین می کنند . 

جلالی ابراز داشت :  در مرحله دوم انتخابات هلال احمر استان کردستان 13 نفر به مجمع استانی راه یافته اند که از این میان 8 نفر نامزد ثبت نام کننده در بخش هیات مدیره و 2 نفر در بخش بازرسی نامزد می باشند که طی مناسبات قانونی و براساس دستورالعملهای ابلاغی انتخابات با یکدیگر به رقابت می پردازند .

دکتر پیام جلالی در ادامه گفت : ساختار  هیات مدیره ، ساختار ارزشمندی است که اعضاء میتوانند گامهای مهمی برای ارتقاء جمعیت استان بردارند  و ابراز امیدواری کرد که جمعیت هلال احمراستان نماینده ای در شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور بعنوان بزرگترین و برترین مرجع تصمیم گیری و سیاست کذاری در هلال احمر داشته باشد .

مراسم مذکور با تشکیل  هیات رییسه سنی همراه بوده   و  از طریق پاورپوینت سوابق کاری کاندیداها از پرده نمایش سالن پخش شد و تمامی حضار در جریان سوابق و رزومه کاندیداها قرار گرفتند .

سپس مراسم رای گیری بصورت رسمی و با حضور هیات رییسه دایمی ، رییس هیات نظارت بر انتخابات استان ، نماینده استانداری ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و ناظر جمعیت هلال احمر کشور  آغاز گردید و هریک از شرکت کنندگان آراء خود را به صندوق رای ریختند .

گفتنی است در پایان مراسم و پس از رای گیری افراد مشروحه ذیل با کسب بیشترین آراء  توانستند وارد جرگه هیات مدیره جمعیت هلال احمراستان شوند:

اعضاء اصلی هیات مدیره جمعیت هلال احمرکردستان :1- آقای علی علیزاده آذر2-آقای آزاد شیروانی3- سیدمهدی فرشادان 4-ابراهیم رحیمی

بازرسان هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان کردستان :1- خانم مهری شریفیان 2- آقای آرام حافظی

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *