يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
جمعیت هلال احمر در شرایط بحرانی در کنار شما است،ندای امداد 112 را به خاطر بسپارید.
 


نجات جان 6 کوهنورد حادثه دیده در کوهستان آبیدر سنندج توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر کردستان" "
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان از نجات جان ۶نفر از کوهنوردانی که صبح روز جمعه در قله آبیدر دچار حادثه سقوط گردیدند خبر داد .
 ١٣٩٧/١٠/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر و مدیرعامل خانه مطبوعات استان مصوب شد: "برگزاری دوره آموزشی امداد و کمکهای اولیه اصحاب رسانه و خبرنگاران استان"
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در دیدار با مدیرعامل خانه مطبوعات استان کردستان از برگزاری یک دوره آموزشی جهت خبرنگاران و اصحاب رسانه استان خبرداد .
 ١٣٩٧/١٠/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان درجمع اصحاب رسانه عنوان کرد: آمادگی هلال احمر کردستان برای حضور فعال در شرایط بحرانی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در جمع اصحاب رسانه کردستان اظهارداشت : هلال احمر کردستان با برخورداری از پایگاه امداد هوایی و بالگرد و تیم واکنش سریع فعال، در صورت نیاز و مواقع بحرانی آمادگی خدمت‌رسانی در استان و حتی استان‌های با شرایط بحران را دارد.
 ١٣٩٧/١٠/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جمعیت هلال احمر کردستان برگزار شد : "انتخابات مجمع خیرین استان کردستان"
مجمع خیّرین استان کردستان با حضور مدیرعامل مجمع خیرین کشور ، معاون جذب و سازماندهی سازمان اوطلبان کشور و جمعی از خیرین برجسته استان کردستان ، بامعرفی اعضاى هیأت امناء و هیات مدیره در سنندج اعلام موجودیت کرد.
 ١٣٩٧/١٠/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در همایش نکوداشت خدمات داوطلبانه: تقویت زیرساختهای امداد و نجات استان از مهمترین اولویتهای کاری است
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در همایش نکوداشت خدمات داوطلبانه که با حضور دبیرکل ، نماینده ولی فقیه در استان و جمع کثیری از داوطلبان ، جوانان و امدادگران برگزارشد ، بر ضرورت تقویت زیرساختهای امداد و نجات استان تاکید نمود .
 ١٣٩٧/١٠/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>