دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨
جمعیت هلال احمر در شرایط بحرانی در کنار شما است،ندای امداد 112 را به خاطر بسپارید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر در کارگاه آموزش پیشگیری از اعتیاد ویژه نوجوانان و جوانان هلال احمر کردستان:

پیشگیری و مبارزه با اعتیاد از مظاهر حفظ کرامت انسانهاست

کارگاه آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد , ویژه نوجوانان و جوانان هلال احمر کردستان با حضور جمعی از مسئولین استان و شهرستان در محل سالن سازمان تبلیغات استان کردستان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان ، کارگاه دو روزه پیشگیری اولیه از اعتیاد بمنظور پرورش نوجوانان و جوانان سالم و مبارزه با آسیبهای اجتماعی ، به همت معاونت امور جوانان و دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کردستان برگزار شد .
مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کردستان در افتتاحیه این کارگاه آموزشی گفت : جمعیت هلال احمر در کنار سایر نهادهای مرتبط ، نقش مهمی در سالم سازی جامعه جوان و همچنین پیشگیری و مبارزه با اعتیاد و انواع آسیبهای اجتماعی ایفا می نماید .
محمدباقر محمدی درادامه ابراز داشت :" حوزه جوانان جمعیت هلال احمر با فراهم نمودن فضای فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی برای نوجوانان و جوانان ، زمینه ایجاد جامعه سالم را فراهم نموده و در راستای ساختن فرهنگ مشارکت و مسئولیت پذیری جوانان در آینده گامهای اساسی برداشته است. "
محمدی ، تعامل همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها را برای پیشگیری از گسترش اعتیاد در جامعه ضروری دانسته و تصریح کرد: این طرح بر پایه اثرپذیری جوانان برنامه‌ریزی شده و با توجه به آموزش همسالان مطمئناً اثرگذاری قابل‌قبول و مؤثری در بین جوانان جامعه خواهد داشت.
محمدباقر محمدی در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل مستمر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با جمعیت استان گفت : در این کارگاه آموزشی 180 نفر از جوانان و نوجوانان عضو جمعیت هلال احمر استان در دوبخش برادران و خواهران ، به مدت دو روز به فراگیری مهارتهای مرتبط با پیشگیری از اعتیاد می پردازند .
گفتنی است در این کارگاه آموزشی از مربیان مجرب در زمینه مبازره با مواد مخدر بهره گیری شده و در خاتمه گواهینامه دوره مذکور به مشارکت کنندگان اعطاء خواهد شد .


١٢:٤٦ - چهارشنبه ٥ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٥٧٥    /    تعداد نمایش : ٦١٧خروج