کردستان
امروز چهارشنبه  ۵ مهر ۱۴۰۲

✓ ۲ مصدوم و ۶ فوتی در برخورد دو دستگاه مینی بوس و کامیون در جاده‌های کردستان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: امروز در حادثه رانندگی در محور «کامیاران به مریوان»، ۲ نفر مصدوم و ۶ نفر جان باختند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان، دکتر پیام جلالی عنوان داشت: براساس گزارش به مرکز کنترل عملیات EOC، مبنی بر تصادف جاده‌ای دو دستگاه مینی بوس و کامیون، ۶ نفر کشته و ۲ نفر مصدوم شد.

دکتر جلالی افزود: بعد از اطلاع به مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر کردستان، دو تیم عملیاتی پایگاه امداد و نجات جاده‌ای به محل حادثه اعزام شدند که عملیات امدادی ۱۲:۳۰ دقیقه به پایان رسید.

وی اظهار داشت: در این حادثه ۲ نفر مصدوم شد که توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر و نیروهای فوریت پزشکی به بیمارستان انتقال یافت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان در ادامه با اشاره به حوادث رانندگی عنوان کرد: در طی این حادثه ۲ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی کمکدار با تجهیزات امدادی لازم جهت امداد رسانی و رهاسازی مصدومین و افراد فوت شده به محل حادثه اعزام گردید.

دکتر جلالی افزود: هم اکنون ۲۳ پایگاه امداد و نجات ثابت و سیار در سطح استان کردستان فعال است که از این تعداد ۱۳ پایگاه ثابت در محورهای مواصلاتی و ۱۰ پایگاه پشتیبانی سیار در سطح شهرستان‌ها مستقر و امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر کردستان به صورت شبانه روزی آماده ارایه خدمت به حادثه دیدگان هستند و در صورت نیاز هموطنان می‌توانند با شماره ۱۱۲ جهت امدادرسانی تماس بگیرند.

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان 

تصاویر

مشاهده ۹۷
/
۱۴۰۲/۰۲/۰۸- ۰۰:۴۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه