کردستان
امروز سه شنبه  ۴ مهر ۱۴۰۲
✓ بمناسبت دهه فرخنده کرامت برگزار شد:

✓ برگزاری همایش سبک زندگی ایرانی اسلامی در شهرستان دهگلان

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان گفت: بمناسبت دهه فرخنده کرامت، همایش سبک زندگی ایرانی اسلامی‌با همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کردستان و مرکز بزرگ اسلامی دهگلان در کانون شهید مطهری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش رابط خبری، طیب مرادی اظهار داشت: همایش دهه فرخنده کرامت با حضور دکتر محمد سلطانی از اساتید حوزه دانشگاه برگزار گردید و از اعضای فعال جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان تقدیر شد.

مرادی ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و ولادت امام رضا(ع)، افزود: بدون شک دهه کرامت برای ما جلوه خاصی دارد که در آن تولد دو خواهر و برادر که اسوه اخلاق، رفتار و ایمان اند برای ما سرلوحه زندگی هستند. 

وی عنوان کرد: کشور ما نمونه شاخص در میان امت های اسلامی است که در آن میتوان به ایمان راسخ، عشق به اهل بیت (ع)، ایثار و از خودگذشتگی، اخلاق مداری و روحیه جهاد و مبارزه را در میان آحاد ملت میتوان یافت و به آن اشاره نمود.

دکتر محمد سلطانی با اشاره به مولفه‌ها و عوامل موثر بر انتخاب سبک زندگی ایرانی اسلامی‌بیان داشت: اصطلاح سبک زندگی به روش زندگی مردم و بازتابی کامل از ارزش های اجتماعی، طرز برخورد و فعالیت ها اشاره دارد لذا انتخاب سبک زندگی باید متناسب با فرهنگ و ارزش های دینی و ملی ما باشد.

وی خاطر نشان ساخت: ارتباط با خالق باید اولویت هر انسانی باشد تا بتواند راه درست را از راه غلط بشناسد و مسیر زندگی و عمر خویش را با توکل بر خداوند متعال و ایستادگی در مقابل سختی‌ها و مشکلات به درجه عبودیت و بندگی برسد.

سلطانی تاکید نمود: ما باید سبک زندگی را با شرایط امروز تعریف کنیم تعریفی که با استناد به معارف ناب آسمانی تضمین کننده سعادت دنیوی و اخروی باشد.

✓ رابط خبری/ جمیل ابراهیمی ، دهگلان

✓ عکاس: متین عباسجوبی، شقایق شریفی

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان

تصاویر

مشاهده ۵۵
/
۱۴۰۲/۰۲/۳۰- ۱۰:۴۴
/
شنبه 30 اردیبهشت 1402 - 10:44
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه