کردستان
امروز چهارشنبه  ۵ مهر ۱۴۰۲

✓ برگزاری همایش سبک زندگی ایرانی اسلامی در شهرستان مریوان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان از برگزاری همایش سبک زندگی ایرانی اسلامی‌بمناسبت روز دختر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رابط خبری، مهندس شادمان اسدی در این باره گفت: بمناسبت گرامیداشت روز دختر و دهه کرامت همایش سبک زندگی ایرانی اسلامی ویژه خواهران جوان امدادگر و داوطلب در محل سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی‌شهرستان مریوان برگزار شد.

اسدی بیان کرد: این همایش با حضور و همکاری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کردستان،حجت‌الاسلام ورهرام رئیس اداره تبلیغات اسلامی مریوان و با ارائه مطالب و آموزه‌های کاربردی از جانب حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد سلطانی از اساتید حوزه دانشگاه مثمرثمر واقع شد و مورد استقبال حاضرین در همایش قرار گرفت .

وی در ادامه افزود: در این همایش غنچه‌های هلال و کانون دانش آموزی مدرسه قرآنی شهرستان مریوان حضور داشتند و با اجرای سرود و تواشیح روز دختر و دهه کرامت را تبریک گفتند و لحظات شاد و مفرحی را در کنار دختران جوان امدادگر و داوطلب تجربه کردند.

مهندس شادمان اسدی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان در پایان ضمن قدر دانی از حجت‌الاسلام ورهرام رئیس اداره تبلیغات اسلامی‌شهرستان مریوان، دکتر سلطانی مدرس همایش وبا تبریک مجدد روز دختر و دهه کرامت خاطر نشان کرد: با همکاری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کردستان از تعدادی از خواهران فعال جوان امدادگر و داوطلب جمعیت هلال احمر مریوان بمناسبت روز دختر به پاس خدمات بشردوستانه تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است در طی برگزاری این مراسم ثبت نام و فراخوان عضویت توسط امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان انجام شد و همچنین لقمان شهبازی نجاتگر جمعیت هلال احمر شهرستان روز دختر را به همراه همسرش در همایش سبک زندگی ایرانی اسلامی‌به فرزند خود تبریک گفت.

✓ رابط خبری/ وریا فلاحی، مریوان

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان 

تصاویر

مشاهده ۵۶
/
۱۴۰۲/۰۳/۰۳- ۲۲:۳۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه