کردستان
امروز سه شنبه  ۴ مهر ۱۴۰۲

✓ دوره‌های آموزشی متناسب با نیاز منطقه برگزار شود

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر کردستان گفت: افزایش سطح علمی و بروز رسانی اطلاعات مربیان آموزشی راهکار مناسب برای پیشبرد اهداف آموزش همگانی در سطوح مختلف است.

به گزارش رابط خبری، ایرج قوامی، معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان کردستان در بازدید از شعبه دهگلان اظهار داشت: آموزش همگانی باید متناسب با شرایط منطقه برگزار شود تا شاهد عملکرد مناسب در مقابله با حوادث باشیم و اطلاعات و دانش علمی مربیان آموزشی را بروز رسانی و افزایش دهیم تا شاهد پیشبرد اهداف هلال احمر باشیم.

قوامی خاطر نشان کرد: معاونت آموزش و پژوهش استان کردستان حامی‌شعب تابعه برای برگزاری دوره‌های مختلف همگانی، امدادی، ضمن خدمت و تخصصی است تا بتوان به دانش علمی و آگاهی متناسب در سطح کشور دست یابیم.

رئیس جمعیت هلال احمر دهگلان در ادامه ضمن تشریح دوره‌های برگزار شده در طول یک سال گذشته، خواستار افزایش خانه‌های هلال در سطح شهرستان و برگزاری دوره‌های مختلف شد.

طیب مرادی در ادامه اظهار داشت: برگزاری دوره  تحت عنوان "مربیان آموزشی" و دوره‌های " تخصصی" از اساسی ترین نیاز جمعیت دهگلان است.

مرادی افزود: خانه‌های هلال، بازوهای توانمند هلال احمر هستند که با پشتیبانی و حمایت مسئولین میتوان از ظرفیت حداکثری عموم مردم  نهایت استفاده را برد.

✓ رابط خبری/ جمیل ابراهیمی ، دهگلان

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان 

مشاهده ۵۵
/
۱۴۰۲/۰۳/۰۳- ۲۲:۴۲
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه