کردستان
امروز پنج شنبه  ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

آموزش امدادی ۸۶۷ نیروی نظامی و انتظامی در سال ۹۹ توسط جمعیت هلال احمر استان کردستان

آموزش امدادی ۸۶۷ نیروی نظامی و انتظامی در سال ۹۹ توسط جمعیت هلال احمر استان کردستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان ؛ دکتر پیام جلالی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از آموزش امدادی ۸۶۷ نیروی نظامی و انتظامی در سال ۹۹ خبر داد .

وی افزود : آموزش های امدادی جمعیت هلال احمر کمک می‌کند که افراد در زمان وقوع حوادث، تاب آوری لازم را داشته باشند و بهترین تصمیم را در شرایط اولیه حادثه بگیرند .

دکتر جلالی خاطر نشان کرد : به همین دلیل برنامه ارائه آموزش‌های همگانی علیرغم شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا ، به صورت حضوری و مجازی و البته با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی همچنان برقرار بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در ادامه گفت : بحث آموزش‌های همگانی و آموزش‌هایی که از طریق هلال احمر به عموم مردم ارائه می‌شود، اهمیت بالایی دارد و کمک می‌کند تا برای پاسخگویی به حوادث و بحران‌ها آمادگی بیشتر را داشته باشیم.

وی در پایان افزود : نیروهای امدادی ، نظامی و انتظامی همواره در حوادث و بحران‌های مختلف ، یاور آسیب دیدگان بوده اند و اولین گروه‌هایی هستند که در حوادث حضور می یابند بدین ترتیب می طلبد نیروهای نظامی و انتظامی نیز همچون نیروهای امدادی هلال احمر آموزش های امدادی و تخصصی لازم را فراگرفته و در صورت نیاز به کار بگیرند .

مشاهده ۴۵
/
۱۳۹۹/۱۱/۰۵- ۲۳:۴۷
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است