کردستان
امروز چهارشنبه  ۵ مهر ۱۴۰۲

✓ جاده های کردستان همچنان قربانی می‌گیرد/ ۶ مصدوم و یک نفر فوتی در دو حادثه رانندگی در جاده های کردستان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان اظهار داشت: امروز در دو حادثه رانندگی در محور « دیواندره به سنندج» و محور «سقز به دیواندره» یک نفر کشته و شش مصدوم شد.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان، مهدی خوش قدم گفت: براساس گزارش به مرکز کنترل عملیات EOC، مبنی بر تصادف جاده‌ای یک دستگاه خودرو تویوتا کرولا با پراید یک نفر کشته و سه نفر مصدوم شد.
 
 خوش قدم افزود: این تصادف که در کیلومتر ۲۱ محور دیواندره به سنندج، رخ داد یک تیم عملیاتی پایگاه امداد و نجات جاده‌ای نجف آباد جمعیت هلال احمر شهرستان بیجار به محل اعزام شدند که عملیات امدادی ۱۵:۵۶ دقیقه آغاز و ۱۷:۱۵ دقیقه به پایان رسید.
 
وی تصریح کرد: در این سانحه ۳ نفر مصدوم شد که یکی از مصدومین خانم ۳۵ ساله ای بود که توسط نیروهای امدادی، اقدامات امدادی لازم صورت گرفت.
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان در ادامه با اشاره به حادثه رانندگی دوم بیان داشت: حادثه دوم واژگونی سواری سمند بوده که در کیلومتر ۲۴ محور سقز به دیواندره «گردنه محمود آباد» ساعت ۱۸:۳۴ دقیقه رخ داده است. 
 
خوش قدم افزود: با اطلاع به مرکز EOC،  یک تیم عملیاتی پایگاه امداد و نجات صاحب شهرستان سقز و یک دستگاه آمبولانس، ساعت ۱۸و ۴۶دقیقه در محل حضور یافته و ساعت ۲۰ و ده دقیقه عملیات پایان یافت. 
 
وی عنوان کرد: در این حادثه ۳ نفر مصدوم شدند که یک نفر از مصدومین جوان ۲۴ساله ای است که توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر به بیمارستان شفا منتقل شد.
 
✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان
 

تصاویر

مشاهده ۵۱
/
۱۴۰۱/۰۲/۱۴- ۰۰:۲۸
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است