کردستان
امروز سه شنبه  ۴ مهر ۱۴۰۲

✓ برگزاری اردو تفریحی، آموزشی ویژه جوانان و نوجوانان امدادگر شهرستان دهگلان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان از برگزاری اردو تفریحی،آموزشی ویژه جوانان و نوجوانان امدادگر فعال جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان در قالب طرح شوق رویش با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خبر داد.
 
به گزارش رابط خبری، سیروس محمدزاده گفت: اردوی یک روزه ویژه خواهران، جوانان و نوجوانان امدادگر فعال توسط واحد جوانان جمعیت شهرستان در راستای توانمند سازی و با هدف جذب، نگهداشت اعضاء و تجلیل از خدمات داوطلبانه آنان با حضور ۲۵ عضو جوان و نوجوان جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان برگزار گردید.
 
وی افزود: علاوه بر نظارت بر اجرای صحیح برنامه‌ها و دستورالعمل های سازمان میبایست به شور و نشاط جوانان نیز توجه ویژه ای صورت گیرد چرا که این اعضای داوطلب سرمایه‌های سازمان به شمار می آیند.
 
محمد زاده بیان داشت: در این اردو، بحث های آموزشی آشنایی با هلال احمر و سازمان جوانان توسط کارشناس امور جوانان جمعیت هلال احمر استان و همچنین مباحث کمک های اولیه، چادر زنی و...نیز توسط مسئول امور جوانان شعبه تدریس شد.
 
وی عنوان کرد: در ادامه برنامه اردویی، کارگاه خودشناسی با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی توسط سر تیم  جوانان امدادگر صورت گرفت.
 
وی اذعان داشت: باید شوق و شور جوانان و همچنین آموزش مهارتهای زندگی و فعالیت های تیمی را با برگزاری چنین اردوهایی به سمتی مثبت سوق دهیم و با این کار ذهن آنها را برای انجام فعالیت های تیمی‌بشردوستانه آماده‌ سازیم .
 
شایان به ه ذکر است در پایان این اردو، با برگزاری مسابقه طناب کشی و دارت و اهدای جوایز از مشارکت جوانان و نوجوانان امدادگر در برگزاری این اردو تقدیر گردید.
 
✓ رابط خبری/ متین عباسجوبی، شهرستان دهگلان
✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان

تصاویر

مشاهده ۴۶
/
۱۴۰۱/۰۵/۰۸- ۰۷:۱۸
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است