کردستان
امروز پنج شنبه  ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

✓ به منظور خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی (ع) صورت گرفت؛

اعزام نجاتگران جمعیت هلال احمر کردستان به کربلا معلی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان اظهار داشت: نیروهای عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان، امروز جهت خدمت رسانی به زائران حسینی به سوی عراق بدرقه شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان، دکتر پیام جلالی افزود: امروز دهم شهریور ماه سال جاری، نجاتگران جمعیت هلال احمر استان در قالب کاروان رهسپاران عصر ظهور، جهت خدمت رسانی به زائران حسینی، از سوی این جمعیت عازم کربلای معلی شدند.

دکتر جلالی بیان داشت: توفیق حضور در عتبات به خصوص در ایام اربعین و زیارت نجف و کربلا عنایتی الهی بوده و همچنین خدمت به زائران حسینی، نعمت بزرگی است که نصیب نجاتگران و جوانان هلال احمری شده که با پوشش امدادی و مقدس خود، در این برنامه شرکت کرده اند و مسیر پیاده روی از نجف تا کربلا را جهت ارائه خدمات، همراه زائرین ابا عبدالله الحسین (ع) خواهند بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان در ادامه خطاب به نیروهای عملیاتی عنوان کرد: در خدمت رسانی به زائران حسینی، با صبوری و بردباری با مراجعان برخورد نموده و به ایمنی و مراقبت از سلامت خود در امدادرسانی توجه نمایید. دلسوزی و همراهی شما با زائران، ارزشمند بوده و اقدامات شما، پیام آور سلامت و حرکت عظیم حسینی است.

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان

مشاهده ۲۹
/
۱۴۰۱/۰۶/۱۱- ۰۸:۱۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است