کردستان
امروز پنج شنبه  ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

✓ همایش پیاده روی اربعین حسینی در کردستان آغاز به کار کرد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان بیان داشت: طرح پیاده روی اربعین حسینی در مرز باشماق شهرستان مریوان برای اولین بار با حضور استاندار، فرماندار، مدیران، معاونین، نجاتگران، امدادگران و جوانان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان ، دکتر پیام جلالی افزود: در این طرح هفتاد نیروی عملیاتی  در شهرستان مریوان به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت بوده و جوانان و امدادگران (برادر و خواهر) نیز در دو محل اسکان زائران اربعین جهت ارائه خدمات امدادی شبانه روز فعالیت دارند.

دکتر جلالی در ادامه بیان داشت: آمبولانس، خودرو نجات، موتورسیکلت و سایر تجهیزات امدادی لازم در پایگاه‌ها و مرز باشماق مستقر گردیده که در صورت لزوم نیروهای عملیاتی بتوانند در کمترین زمان ممکن اقدامات امدادی را انجام دهند.

وی عنوان کرد: با توجه به حضور پرشور عزاداران حسینی در این ایام و همچنین استقبال هموطنان از عزاداران، به منظور رفاه مهمانان، توسط جمعیت هلال احمر کردستان در مریوان، ۲ محل اسکان جهت پذیرایی و استراحت در نظر گرفته شده و طبق برنامه ریزی صورت گرفته جوانان و امدادگران ۲۴ ساعته، آماده ارائه خدمات می‌باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: هشت پایگاه امداد و نجات جاده ای در محورهای مواصلاتی و سراسر استان در حالت آماده باش هستند و خوشبختانه جمعیت هلال احمر توانسته در این ایام عزیز، گام موفقی بردارد و انشالله بتوانیم با تلاش‌های ارزنده در این راه، عملکرد مطلوبی داشته باشد.

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان

مشاهده ۳۱
/
۱۴۰۱/۰۶/۱۸- ۱۲:۳۰
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است