کردستان
امروز چهارشنبه  ۵ مهر ۱۴۰۲
✓ مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان خبر داد:

✓ برنامه‌های فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان در سطح استان برگزار شد

کردستان_ به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان، دکتر پیام جلالی گفت: ‌ امسال نیز همانند سال های گذشته در ماه مبارک رمضان، مجموعه برنامه ‌های فرهنگی استان با مشارکت خیرین، جوانان، داوطلبان و امدادگران در سطح استان برگزار شد.

دکتر جلالی عنوان کرد:  در این ماه مبارک درقالب طرح هلال رحمت، بیش از یک هزار بسته معیشتی توسط حوزه داوطلبان در شعب تابعه استان کردستان به خانواده‌های کم برخوردار  نیازمند توزیع شد و همچنین با دیدار از خانواده‌های نیازمند و بیمار طرح نیابت نیز صورت گرفت.

وی بیان کرد: در ماه مبارک رمضان برنامه‌های مختلفی از جمله اقامه نماز جماعت، ضیافت افطاری، ایستگاه سلامت، جزء خوانی و تفسیر قرآن کریم، طرح نیابت، برنامه پخش اذان و آیه‌های قرآنی، ارائه خدمات به مردم عزیز در شب های قدر، غبارروبی مساجد، حضور پر طراوت در راهپیمایی روز قدس، پرداخت کمک های بلا عوض مالی به بیماران صعب العلاج، آموزش به غنچه‌های هلال و آموزش های همگانی در خانه‌های هلال، مساجد و حسینه‌ها اجر گردید.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان خاطر نشان کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی ارزشمند جهت برگزاری برنامه‌های فرهنگی و تربیتی است. امدادگران، جوانان و داوطلبان هلال احمر در تمامی عرصه‌ها با تأسی گرفتن از رهنمودهای دین مبین اسلام در راستای حفظ کرامت انسانی و خدمات رسانی به همنوعان توانسته اند به خوبی ایفای نقش نمایند و در ماه مبارک رمضان کوشیدند که همچون گذشته با فعالیت های فرهنگی و معنوی در تمام دقایق این ماه الهی، مهربانی و خدمت به همنوعان، دوستی و کرامت انسانی را ترویج دهند.

گفتنی است برنامه‌ها توسط شعب تابعه در استان برگزار شده است و همچنین امدادگران، جوانان و داوطلبان جهت پوشش امدادی مراسم باشکوه نماز عید سعید فطر و ارائه خدمات به مردم عزیز آماده می‌باشند.

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان

مشاهده ۵۹
/
۱۴۰۲/۰۱/۳۰- ۱۹:۴۱
/
چهارشنبه 30 فروردین 1402 - 19:41
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه