کردستان
امروز سه شنبه  ۴ مهر ۱۴۰۲

✓ مرکز توانبخشی هلال احمر کردستان، موجب افزایش اعتماد و رضایت مردم بوده است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: در سال گذشته بیش از 43 هزار نفر از خدمات دارویی و توانبخشی جمعیت هلال احمر کردستان بهره‌مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان، دکتر پیام جلالی اظهار داشت: طی سال 1401، توسط مرکز درمان و توانبخشی هلال احمر استان، به بیش از 43 هزار بیمار خدمات ارائه شده است.


دکتر جلالی عنوان کرد: از این تعداد، 879 نفر از خدمات ارتوپدی، 1940 نفر خدمات فیزیوتراپی، بیش از چهل هزار نسخه خدمات دارویی دریافت کردند و همچنین 462 نفر از حجاج واکسینه شدند.

وی افزود: در حوزه درمان و توانبخشی خدماتی از جمله ساخت کفش طبی، ساخت پروتزهای اندام برای افرادی که دچار قطع عضو هستند، فیزیوتراپی، واکسیناسیون و ... با حضور نیرو‌های مجرب، خدمات پیشرفته ای به مراجعین ارائه می‌شود که  رضایت مردم و ارائه خدمات به موقع از جمله مهمترین اهداف جمعیت هلال احمر میباشد و حوزه درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر استان، طرف قرارداد تمامی‌بیمه‌ها بوده و ارتوپد فنی و فیزیوتراپی هر روزه در شیفت صبح و داروخانه در دو شیفت صبح و عصر آماده پذیرش مراجعین است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان تصریح داشت: جمعیت هلال احمر در خدمت به نیازمندان و کاهش آلام بشری از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و
با تکیه بر اصل کاهش آلام بشری و حمایت از سلامت و زندگی انسان‌ها با کمک خیرین در عرصه فعالیت‌های بهداشتی، درمانی و توانبخشی، با تجهیزات و امکانات لازم، آماده ارایه خدمات به مردم است.

 

دکتر پیام جلالی در ادامه گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان یک سازمان مردم نهاد در جهت تسکین آلام بشری و به عنوان یکی از بازوان عرصه سلامت در حوزه درمانی به ویژه توانبخشی به  هموطنان خدمت رسانی می‌کند. کادر مجرب حوزه درمان و توانبخشی با مشارکت پزشکان و پرستاران داوطلب، جوانان و امدادگران با برگزاری مانور درمان اضطراری در روستاهای کم برخوردار و نیازمند، بحث واکسیناسیون کرونا، برپایی بیمارستان‌های صحرایی و برنامه دیگر خدمات ارزشمندی را به مردم ارائه نموده و هلال احمر برای ساختن روزهای بهتر بر پایه صلح و آرامش تمام تلاش خود را خواهدکرد که خدمات به نحو احسنت در اختبار هموطنان قرار گیرد.

 

وی با اشاره به نقش موثر خیرین و داوطلبان در ارائه خدمات توانبخشی به بیماران اشاره کرد: حضور خیرین و داوطلبان برای کمک به نیازمندان در کشور اتفاق خوبی است که در حوزه درمان و توانبخشی هلال احمر از آن بی بهره نبوده ایم و با کمک خیرین مرکز توانبخشی شهرستان سقز فعال است.

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان

تصاویر

مشاهده ۴۲
/
۱۴۰۲/۰۲/۰۷- ۱۱:۵۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه