کردستان
امروز سه شنبه  ۴ مهر ۱۴۰۲

✓ نماینده محترم ولی فقیه در کردستان، عضو داوطلبان جمعیت هلال احمر کردستان شد

در هفته هلال‌احمر صورت گرفت: حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی نماینده محترم ولی فقیه در کردستان در یکصدو یکمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر ایران عضو داوطلبان جمعیت هلال احمر کردستان شد.

پورذهبی نماینده محترم ولی فقیه در کردستاند، در دیدار با کارکنان و امدادگران جمعیت هلال احمر کردستان، گفت: هلال احمر کمک کار محرومان جامعه است و محور فعالیت های آن فراتر از وظایف اصیلی نشان داده می‌شود.

وی به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در مرکز اداری جمعیت هلال احمر استان حاضر و ضمن تبریک این روز با مدیرعامل و کارکنان مجموعه دیدار کردند.

پور ذهبی طی بازدید از ساختمان اداری و بخش های مختلف جمعیت هلال احمر استان از جمله حوزه مدیریت و منابع انسانی، حوزه نمایندگی ولی فقیه در مرکز هلال احمر، حوزه بهداشت درمان و توانبخشی، حوزه فیزیوتراپی، قسمت قالب گیری توانبخشی، حوزه خدمات داوطلبان، بخش انبار و تحهیزات امدادی و … بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان چگونگی روند خدمات و فعالیت های امدادی این مجموعه احیانا در حوادث پیش آمده و آمار و اقلام امدادی، گرمایشی و سرمایشی و خوراکی برای کمک رسانی قرار گرفتند. 

در این بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان همراه با معاونین و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر ، نماینده محترم ولی فقیه در کردستان را همراهی کردند و ایشان از تلاشها و زحمات شبانه روزی این مجموعه قدردانی نمود.

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان

مشاهده ۳۴
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۹- ۰۰:۳۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه