کردستان
امروز چهارشنبه  ۵ مهر ۱۴۰۲

✓ برگزاری مانور سراسری پناهگیری و خروج ایمن، در مریوان شهر لک لک ها

هفته هلال/ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان از اجرا و برگزاری مانور زلزله، پناهگیری و خروج ایمن در خانه هلال روستای دره تفی این شهرستان خبر داد.

به گزارش رابط خبری، مهندس شادمان اسدی در این باره گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر مانور زلزله با فرامین پناهگیری و خروج ایمن در خانه هلال روستای دره تفی (شهر لک لک ها) با حضور جوانان، امدادگران، داوطلبان و اهالی این روستا اجرا شد.

اسدی عنوان کرد: یک تیم عملیاتی، چند تن از مربیان به همراه یک دستگاه آمبولانس این جمعیت در روستای دره تفی حضور پیدا کردند و آموزش های لازم را از نحوه صحیح پناهگیری، نقاط امن و ناامن، بایدها و نبایدهای مربوط به زلزله و خروج ایمن را به اعضا و اهالی حاضر در خانه هلال ارائه دادند.

وی در ادامه افزود: اعضای خانه هلال و اهالی روستای گردشگری و توریستی دره تفی به دلیل ساخت لانه برای لک لک ها و حضور چشم گیر این پرندگان زیبا در این روستا به شهر لک لک ها معروف است از اجرای این مانور استقبال کردند.

 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان در پایان خاطر نشان کرد: اجرای برنامه‌های هلال احمر در هفته گرامی داشت هلال احمر در میان مردم ، میتواند راه مناسبی برای آشنایی مردم با فعالیت های هلال احمر باشد.

✓ رابط خبری/ وریا فلاحی، مریوان 

✓عکاس خبری: آکو داروند 

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان

تصاویر

مشاهده ۴۷
/
۱۴۰۲/۰۲/۲۰- ۰۹:۴۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه