کردستان
امروز سه شنبه  ۴ مهر ۱۴۰۲

✓ کسب تندیس ملی فداکاری توسط عضو جوان استان جمعیت هلال احمر کردستان

کردستان _ عضو جوان جمعیت هلال احمر استان کردستان در دوازدهمین «آیین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران» موفق به کسب تندیس فداکاری شد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر پیام جلالی مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان با اعلام این خبر گفت: مانی معزاردلان عضو فعال جوانان جمعیت هلال احمر کردستان، با حضور فعالانه در عرصه‌های پیشگیری از گسترش بیماری کووید-۱۹، کارآفرینی، حضور در عملیات های امدادی، مشارکت در فعالیت های اجتماعی، فرهنگی دانشگاهی، حضور در طرح های جهادی و نیکوکاری موفق به کسب تندیس ملی دوازدهمین جشنواره ملی فداکاری دانشجویان ایران شده است.

جلالی در ادامه اظهار داشت: دوازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران در دانشگاه تهران در دانشگاه تهران با حضور دکتر قاضی زاده‌هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و دکتر سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال احمر برگزار شد و برگزیدگان این جشنواره پس از بررسی مدارک توسط داوران ملی جشنواره انتخاب و معرفی شده اند.

دکتر جلالی ضمن تبریک به کسب این موفقیت افزود: لازم به ذکر است در این آیین نمایندگان ۱۰ استان  کشور حضور داشتند که با کمال افتخار این موفقیت را به این عضو جوان و تمامی اعضای جمعیت هلال احمر تبریک می‌گوییم.

✓ روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان

مشاهده ۴۰
/
۱۴۰۲/۰۳/۱۰- ۰۰:۲۳
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه